-Jetë dhe Stil

Video/Peshkaqen pranë personave që notonin, roja bregdetare qëllon me armë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:26 - 28/08/20 |
Opi Nion

Rojat bregdetare amerikane kanë qëlluar me armë mbi një peshkaqen, që është afruar tek disa nga anëtarët e ekuipazhit që ndodheshin në det duke notuar.

Rreth 40 anëtarë të ekuipazhit kanë qenë në ujë, në momentin që kanë dalluar peshkaqenin që notonte pranë tyre. Roja bregdetare tha se kjo ndodhi kur ata ishin duke patrulluar për të kontrolluar peshkimin e  paligjshëm. Peshkaqeni më shumë se 2 metër i gjatë, duket se është plagosur, pasi është parë të notojë ngadalë.

Pas