Kryesore

Video/Përshëndeti demokratin, Berisha drejton mbledhjen, pamje nga selia blu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:41 - 06/04/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha bashkë me anëtarët dhe mbështetësit e Komisionit të Rithemelimit po zhvillojnë një mbledhje në selinë e Partisë Demokratike.

Në pamjet e mëposhtme mund të shikoni momentin kur ish-kryeministri Berisha po futet në seli. Ai duket teksa përshëndet një mbështetës të tij dhe futet në sallën e mbledhjes.

Siç shihet, është Berisha ai që po e drejton mbledhjen brenda selisë blu, ndërsa disa nga pjesëmarrësit janë Spaho, Noka, Paloka, Vokshi, Balliu, Ristani, Garo etj.

Mësohet se kjo mbledhje ka në fokus riorganizimin e Partisë Demokratike./Opinion.al

Pas