Rajoni

Video/ Përplasje fizike mes deputetëve në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:12 - 19/11/20 |
Opi Nion

Deputetët e Kuvendit të Kosovës ditën e sotme janë përfshirë në një përplasje fizike gjatë replikave gjatë seancës në lidhje me çështjen e personave të zhdukur gjatë luftës.

Në pamjet e publikuara duket kreu i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi që është përplasur me deputetët  e LVV-së, Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati.

Ndërkohë, për shkak të situatës së krijuar në Kuvend, seanca është ndërprerë deri në orën 15:30./ Opinion.al

Pas