Bota

Video/ Përleshje në avion, fluturimi nga Stambolli shtyhet për 5 orë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:53 - 14/04/21 |
Opi Nion

5 orë u shty fluturimi i avionit nga  Stambolli në drejtim të Tunizisë, pasi disa pasagjerë u përleshën në bord.

Mësohet se përplasja mes pasagjerëve nisi sapo pasagjerët hipën në avion dhe po sistemonin bagazhet e tyre. Fillimisht përplasja nisi midis disa femrave, ndërsa pastaj u përfshi edhe një burrë.

Për shkak të këtij incidenti, autoritetet vendosën të shtyjnë me 5 orë fluturimin e avionit./Opinion.al

Pas