InstaBIZ

VIDEO/ Peristeri performancë të denjë për finale,“Karma” pushton skenën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:22 - 22/05/21 |
Opi Nion

“Karma” e Anxhela Peristerit ka arritur të ndezë  skenën e “Eurovision 2021” në finale.

Këngëtarja shqiptare bëri një performancë të jashtëzakonshme, duke merituar duartrokitjet e publikut të pranishëm në ceremoni, teksa duket se ka elektrizuar të gjithë të pranishmit dhe njerëzit që janë duke ndjekur këtë kompeticion muzike, me performancën e saj. Jo vetëm kënga e zëri potent e i ëmbël. Anxhela tërhoqi jo pak vëmendjen me paraqitjen skenike sa i përket veshjes, ku dukej vërtetë mrekullueshme.

Peristeri sot ka kërkuar dhe mbështetjen e shqiptarëve, duke publikuar në rrjete sociale, kodin e saj si dhe numrat nga ku mund të votojnë shqiptarët e diasporës./Opinion.al

Pas