InstaBIZ

VIDEO/Performanca e tubit në festën e homoseksualëve, Adele habit të pranishmitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 12/02/22 |
Opi Nion

Adele është shfaqur në një performancë të pazakontë, teksa është parë të kërcejë brenda një klubi nate këtë të enjte në Londër. Këngëtarja 33-vjeçare, e cila së fundmi fitoi dy çmime Brit, mori pjesë në ngjarjen Porn Idol të GA-Y në Heaven Club. Adele, e cila kishte veshur një kostum të bardhë, në një performancë pranë tubit, hoqi më pas xhaketën duke suprizuar të gjithë të pranishmit.

“Pasi mbaroi konkursi, ajo hyri në skenë dhe turma u entuziasmua. Askush nuk priste që një ikonë muzikore si ajo të ishte atje. Nuk do ta harroj kurrë këtë natë”, shkroi një fans në Twitter.

“Isha shumë i trishtuar, dhe më pas Adele shfaqet duke kërcyer, stabiliteti im emocional varet vërtet nga një britanike 33-vjeçare, sot ishte nata më e bukur. Unë e dua atë grua“, u shpreh një tjetër.

Pas