Aktualitet

VIDEO/ PD publikon “himnin” e protestës së 12 nëntoritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:54 - 10/11/22 |
Opi Nion

PD ka publikuar “himnin” e protestës së 12 nëntorit që do të zhvillohet në orën 16:00. Himni shoqërohet me pamjet e protestës së 7 korrikut e cilia gjithashtu u thirr nga PD.

Me moton “Shqipëria në rrezik”, Partia Demokratike i bën thirrje qytetarëve që ti bashkohen protestës të së shtunës kundër qeverisë “Rama”,  papunësisë dhe varfërisë.

Kënga është e njëjtë me atë të protestës së 7 korrikut, kënduar nga Renis Gjoka dhe Big Basta.

Pas