Kryesore

Video pas kuintave/ Vangjush Dako qetësohet me çaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 26/10/18 |
el ida

Kryetari i Bashkisë së Durrësit ishte i ftuar mbrëmjen e të enjtes në emisionin ‘Opinion’.
Përpara nisjes së emisionit live, Dako shihet teksa konsumon një çaj të ngrohtë në dhomën e grimit në ambientet e TV Klan.


Dihet që çaji pihet për t’u qetësuar. Por mesa duket ai nuk ka bërë atë efekt tek Dako, i cili disa herë gjatë emisionit ‘Opinion’ u pa të ngrinte zërin teksa debatonte me gazetarët dhe analistët.
Ndiqni në videon më poshtë momente pas kamerave:

Pas