Kryesore

Video/Pas fitores Reja feston ditëlindjen, surpriza e djemve të kombëtares


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:52 - 10/10/21 |
Opi Nion

Trajneri i Kombëtares Edi Reja feston sot ditëlindjen e tij të 76-të. E ndërsa skuadra ka fituar mbrëmjen e djeshme përballë Hungarisë dhe bëhet gati për përballjen e së martës që duket se do të jetë edhe vendimtarja, djemtë e ekipit nuk e kanë harruar surprizën për teknikun.

Me këngën e ditëlindjes që ka nisur në autobus, me tortën kuq e zi dhe fishekzjarret, djemtë e kombëtares këndojnë “Tanti auguri” për Rejan./Opinion.al

Pas