InstaBIZ

Video/ Pas 4 vitesh rikthehet fuqishëm Mariah Carey!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 14/09/18 |
b.f

Mariah Carey ka publikuar projektin e ri muzikor ku duket shumë seksi e veshur me të brendshme.

Në klipin “GTFO”, 49-vjeçare shfaqet me disa lloje të brendshmesh ku duken qartë linjat e mira trupore që ka.

Kënga u publikua ditën e enjte dhe është hera e parë pas 4 vitesh që vjen me një projekt të ri. Suksesi i saj i fundit ishte albumi i vitit 2014.

Mariah Carey kohë më parë u kritikua për mbipeshën e saj. Mesa duket kritikat i ka marrë parasysh dhe është shfaqur më sensuale se kurrë.

Ndiqni në videon më poshtë projektin më të ri të këngëtares. /Opnion.al

Pas