Bota

VIDEO/ Panik dhe ulërima, balona ngre disa metra në ajër vogëlushen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:04 - 31/08/20 |
el ida

Një vogëlushe është tërhequr në ajër nga një balonë e madhe dhe si pasojë “fluturoi” në 30 metra lartësi gjatë një festivali tajvanez, pranë bregut të detit në qytetin e Nanlioaos.

Videoja virale tregon sesi 3-vjeçarja u ngatërrua me një balonë portokalli me bisht të gjatë. Teksa ajo rrotullohej lart e poshtë, të rriturit në panik bërtisnin dhe përpiqeshin që ta ulnin në tokë vogëlushen.

Fatmirësisht, vogëlushja nuk ka pësuar asnjë dëmtim, ndërsa festivali u ndërpre menjëherë pas incidentit.

 

Pas