Kronikë

VIDEO/ Pamje nga aksidenti me 1 viktimë, momenti kur makina nxirret me litar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 03/01/22 |
Opi Nion

Pamjet e mëposhtme vijnë nga aksidenti i rëndë i ndodhur në Dibër, ku humbi jetën një person ndërsa tre të tjerë mbetën të plagosur.

Sikurse shfaqet në pamje makina ka çarë trafik-ndarësen dhe ka përfunduar në arë. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca për t’iu ardhur në ndihmë të plagosurve.

Ndërkohë autoritetet kanë nxjerrë me litar automjetin nga zona ku kishte përfunduar.

 

 

 

 

Pas