Emisionet

VIDEO OPINION/ Vrasje në mes të Bllokut!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:32 - 09/10/18 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ mbrëmjen e kësaj të hëne, me një panel më gazetarë të kronikës së zezë dhe analistë u fol për vrasjen e pak ditëve më parë në Bllok.

Të ftuar në studio ishin:

Artan Hoxha – Gazetar
Mirash Martini – Avokat
Doriana Bezat – Gazetare
Xhevair Zhabina – Gazetar
Mentor Kikia – Gazetar
Poli Hoxha -Gazetar
Bilbil Mema – Drejtor i policisë së shtetit

Pas