Emisionet

VIDEO OPINION/ Studimi: Shqiptarët, seksi dhe martesa!


               Publikuar në : 18:50 - 30/01/19 |
el ida

Të martën në mbrëmje (29 Janar 2019) në studion e ‘Opinion’ u fol rreth studimit më të fundit publikuar nga INSTAT, ku rezultoi se 24% e shqiptarëve të rritur janë të virgjër.

Të ftuar ishin:

Enxhi Nasufi – Këngëtare
Akil Pano – Pastor
Blendi Salaj – Gazetar
Zhaklina Lekatari – Gazetare
Jeri Lalaj – Gazetare
Anxhela Peza – Gazetare
Mustafa Nano – Gazetar
Alion Caci – Skenarist

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion: G/Z

 

Pas