Emisionet

VIDEO OPINION/ Politikanë me kopje!


               Publikuar në : 17:29 - 23/01/19 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ të martën në mbrëmje u fol për plagjaturat e zyrtarëve të lartë të shtetit, deputetëve dhe ministrave të Kuvendit të Shqipërisë.

“Politikanë me kopje”, ishte tema e emisionit.

Të ftuar në studio ishin:

Ermal Hasimja – Petagog
Iris Luarasi – Petagoge
Agron Shehaj – Deputet i PD-së
Nebi Bardhoshi – Drejtor i Insitutit të Antropologjisë
Anita Brahaj – Gazetare
Kejdi Mehmeti – Deputete e LSI-së
Vladimir Kolaj – Doktor në të Drejtën Publike

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë ‘Opinion’ dhe deklaratat e të ftuarve.

G.Z

Pas