Emisionet

Video Opinion/ Opozita rrethon parlamentin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 27/02/19 |
el ida

Mbrëmjen e 26 shkurtit, në emisionin “Opinion” u diskutua mbi protestën e djeshme të thirrur me ngut nga opozita për të bllokuar seancën parlamentare, në të cilën morën pjesë vetëm përfaqësues nga mazhoranca pasi opozita ka dorëzuar në bllok mandatet.

Të ftuar në program ishin analistët dhe gazetarët, Mustafa Nano, Artan Hoxha, Mirela Milori ,dhe Preç Zogaj ndërsa në lidhje të drejtpërdrejtë ishte Edi Paloka, ish deputet i Partisë Demokratike.

Për më tepër ndiqni në videon e mëposhtme emisionin e plotë:

/E.M

 

 

 

Pas