Emisionet

VIDEO OPINION/ Kë fshehin përgjimet?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:52 - 25/10/18 |
b.f

Mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin ‘Opinion’ u fol për operacionet e Policisë së Shtetit dhe arrestimin e disa zyrtarëve të lartë.

 Të ftuar:

Anila Basha – Gazetare
Preç Zogaj – Analist
Fahri Balliu – Gazetar
Julian Hodaj – Zv Ministrèr i Brendshëm

Pas