Kryesore

Video off records/ Basha mbërrin në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:52 - 10/01/19 |
b.f

Ka mbërritur në ambientet e televizionit Klan kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, i cili është pritur nga kryeredaktorja Desada Metaj dhe stafi i Opinion.

Basha pritet të flasë në studion e ‘Opinion’ për disa prej çështjeve më të rëndësishme të momentit, që nga ndryshimet në qeveri, të mos dekretimi i Gent Cakajt në postin e Ministrit të Jashtëm, Unazën e Madhe e protestën e studentëve.

Ndiqni videot e ardhjes se Bashës:

Pas