Life Style

VIDEO/ Nuk ishte i kënaqur nga pagesa, prifti rreh qytetarin pas funeralitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:21 - 30/07/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak ditë më parë në Caserta të Italisë.

Prifti ndoqi dhe sulmoi besimtarin, pasi ky i fundit i la 25 euro në një funeral. Prifti nuk ishte i kënaqur me lekët që mori dhe kjo ishte arsyeja pse debati degradoi në sherr fizik.

Edhe pse besimtarët kanë specifikuar se dhënia e lekëve nuk është detyrim. Mediet italiane kanë publikuar videon kur prifti rreh besimtarin në mes të rrugës në Itali.

Pas