Bota

Video/Një shkëmb shkëputet dhe bie në det pas tërmetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:37 - 30/10/20 |
Opi Nion

Një shkëmb është shkëputur në ishullin Samos pas tërmetit të fuqishëm 6.7 Richter .

Sikurse shihet në këtë video të publikuar nga një banor i zonës në Facebook, një pjesë e madhe e shkëmbit u shkëput dhe ra në det duke treguar qartë tensionin që ka shkaktuar tërmeti./Opinion.al

Pas