Aktualitet

VIDEO/ Nisin fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe-Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:49 - 28/03/21 |
Opi Nion

Duke filluar nga sot nisin fluturimet mes Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Shqipërisë. Lajmi është dhënë nga ministri i Turizmit, Blendi Klosi përmes një postimi në rrjetet sociale.

Klosi shkruan se vendosja e kësaj linje pritet të ndikojë në rritjen e numrit të turistëve dhe uljen e kostos së udhëtimit për këto vende.

“Linja Flydubai nis fluturimet Emiratet e Bashkuara Arabe -Shqipëri nga data 28 mars 2021. Vendosja e kësaj linje pritet të ndikojë në rritjen e numrit të turistëve dhe uljen e kostos së udhëtimit për këto vende”,- shkruan Klosi./Opinion.al

Pas