Aktualitet

Video/ Niko Peleshi pas bisedës me Ballukun humbet ekulibrin dhe…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:23 - 22/09/22 |
Opi Nion

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka pësuar një incident gjatë seancës së sotme plenare.

Peleshi ka shkuar në vendin ku qëndron e ulur zv/kryeministrja Belinda Balluku, ndërkohë që në foltoren e Kuvendit po fliste deputeti Denis Deli.

Pas bisedës me Ballukun, Peleshi është larguar për t’u ulur në vendin e tij por ka humbur ekuilibrin dhe ka rrezikuar të rrëzohet në shkallët e parlamentit.

Pas