Aktualitet

Video/ Nëna le derën hapur, foshnja bie nga makina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:22 - 01/12/15 |
b.f

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në një rajon të Rusisë. Një nënë e pakujdeshme në drejtimin e makinës nuk ka vënë re që dera në krahun e pasagjerit ka qenë e hapur. Kjo mungesë vëmendje ka bërë që fëmija e saj në moshë të vogël i cili qëndronte në vendin e parë të makinës, të hapë derën dhe të bjerë në rrugë. Për fat të mirë fëmija nuk është dëmtuar, ndërkohë që ngjarja është filmuar nga një makinë në lëvizje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas