Kronikë

Video/ Nëna i vdiq pasi u hodh nga pallati, 36-vjeçari shikon përhapjen e zjarrit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 16/10/21 |
Opi Nion

Janë publikuar pamjet të cilat tregojnë momentin e përfshirjes nga zjarri të apartamentit në Astir në Tiranë, ku humbi jetën 62-vjeçarja Hava Osmanaj, pasi u hodh nga kati i tretë për t’iu shpëtuar flakëve.

Nga pamjet e publikuara në media shihet se si zjarri përhapet në banesë, ndërsa 36-vjeçari Klodian Osmanaj, shfaqet në ballok, ku duket se ka ngelur i bllokuar nga flakët.

36-vjeçari vuan nga problemet mendore dhe dyshohet se i ka vënë zjarrin banesës pas një sherri që ka pasur me nënën e tij, e cila humbi jetën në spital pas plagëve të marra pas rënies nga lartësia.

Pamjet e rënda janë filmuar nga një banor i pallatit përballë. 36-vjeçari më pas është hedhur nmga ballkoni dhe ka mbetur i plagosur.

Pas