-Jetë dhe Stil

Video/Në valle me Agron Çelën, Spiropalit i thurin lavde: O bukuria Elisa mos t’u prishtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 07/01/23 |
Opi Nion

Një video, ku ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, njëherazi dhe drejtuesja politike e PS në qarkun e Shkodrës, shfaqet duke festuar me socialistët e këtij qarku është publikuar në rrjetet sociale.

Sikurse duket në pamje të pranishëm në festë janë edhe Agron Çelaj ish-deputet i Partisë së Lirisë që së fundmi i është bashkuar PS-së, por nuk mungon as Benet Beci.

Spiropali, shfaqet teksa kërcen në krah të përfaqësuesve lokalë, ndërsa nuk mungon edhe thurja e lavdeve për të.

“O bukuria Elisa mos t’u prishtë, sa e bukur paske kenë”, këndon këngëtarja.

 

Pas