Bota

VIDEO/ Në transmetim LIVE, gazetarit i bie sipër ekrani gjigant


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:58 - 11/03/21 |
Opi Nion

Gjatë  transmetimi live të një emisioni sportiv një ekran gjigant është shkëputur duke rënë mbi kurrizin e njërit prej gazetarëve të ftuar.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi teksa emisioni ishte duke u transmetuar drejtpërsëdrejti në televizion.

Nga pamjet e publikuarana në “Twitter” duket se goditja ishte e fortë duke ia përplasur gazetarit kokën në tavolinë, ndërsa moderatori u kap papritur duke mos ditur si të reagojë.

Menjëherë gazetari u dërgua në spital ku dhe ka marrë shërbimin mjekësor, teksa sipas informacioneve mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën./Opinion.al

Pas