Aktualitet

Video/ “Në të sëmës të shkojnë”, vjehrra nga Librazhdi pishman për videon e nusesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 31/05/22 |
Opi Nion

Emisioni “Piranjat” ka trajtuar këtë të martë historinë e rëndë të Librazhdit ku vjehrri dhe vjehrra dhunojnë psikologjikisht nusen e tyre që e kapën duke iu tradhtuar djalin dhe më pas i bëjën publike videon.

“Piranja” Lediona Xheladinaj ka shkuar në Togëz të Librazhdit për të pyetur vjehrrën se si ndihet për atë që bëri, kur vetë ajo ka përballë tashmë një kamer.

Vjehrra pas shumë insistimeve pranon se është bërë pishman për veprimin që bëri./ ABC News

 

Pas