Aktualitet

Video/ Ndeshja me Çekinë, tërbohet presidentja e Kroacisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:51 - 17/06/16 |
b.f

Tifozët e Kroacisë e ndërprenë për pak çaste sfidën mes Kombëtares së tyre e Çekisë, e cila përfundoi në fund 2:2.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak të presidentes së Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic, e cila u ka dërguar një mesazh përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Bravo të zjarrtëve. Bravo ju tifozëve kroatë. E ju armiqve të Kroacisë, juve që urreni përfaqësimin dhe shtetin ju porosis: Do të përgjigjeni edhe për këtë edhe për svastikën. Turp ju qoftë!”, ka shkruar në Facebook Kolinda Grabar-Kitarovic.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas