Kronikë

Video/ Motori u shkatërrua nga përplasja me makinën, humbin jetën 2 turistë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 06/05/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë me pasojë dy viktima është regjistruar në Shkodër. Sipas Klan news, mësohet se një automjet tip “Volswagen” është përplasur me një motorr dhe si pasojë dy turistë kanë humbur jetën. Ngjarja e rëndë ndodhi në Kryebushat, në aksin rrugor Shkodër-Tiranë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit. Ndërkohë pamjet e mëpshtme tregojnë se përplasja ka qenë e fortë dhe se motori është shkatërruar plotësisht.

Pas