Aktualitet

Video/Momenti kur të rinjtë në Lezhë dalin nga makina pas atentatit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:13 - 14/05/22 |
Opi Nion

Ende të pazbardhura detajet nga atentati që rrezikoi jetën e të rinjve Blerim dhe Klisman Preçi në Lezhë, pasi një breshëri plumbash u derdh mbi mjetin me të cilin ata udhëtonin.

Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 në dalje të qytetit të Lezhës, ndërsa të rinjtë janë qëlluar nga një automjet  tip “Audi” ngjyrë e zezë.

Në videon e publikuar nga Balkanweb shihet momenti kur të rinjtë kanë dalë nga automjeti, i cili pas të shtënave ka dalë nga rruga.  Dyshohet se shënjestër e atenatit ka qnë Blerim Preci, i cili prej pak ditësh ishte kthyer nga Blegjika./Opinion.al

 

Pas