Bota

Video/Momenti kur piloti kërcen me parashutë pasi avioni ushtarak anohet në pistëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:03 - 17/12/22 |
Opi Nion

Ky është momenti kur piloti i një avioni ushtarak F35 –B arrin të kërcejë me parashutë duke u larguar nga mjeti, pas një uljeje të dështuar në Teksasin Verior.

Avioni u anua dhe kreu një spirale, menjëherë sapo gomat e tij prekën tokën.

Piloti ka përdorur parashutën duke dalë jashtë i sigurt./Opinion.al

View this post on Instagram

 

A post shared by Sky News (@skynews)

Pas