Kryesore

Video/Momenti kur Lulzim Basha largohet në këmbë nga selia e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 21/03/22 |
el ida

Ka zgjatur më pak se 120 minuta mbledhja e Lulzim Bashës me strukturat e partisë, para të cilave ai deklaroi dorëheqjen nga drejtimi i PD.

Më pas, zoti Basha është larguar nga selia në këmbë, i ndjekur nga telekamerat dhe gazetarët, ndonëse nuk është ndaluar të komentojë më tej vendimin e tij./Opinion.al

Pas