Sport

Video/Momenti kur ekipi i Romës e Mourinho përshëndesin tifozët në “Air Albania”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:11 - 25/05/22 |
Opi Nion

Ekipi i Romës ka ndarë momentet e para të skuadrës në stadiumin e “Air Albania”.

Lojtarët verdhekuq dhe Jose Mourinho kanë përshëndetur tifozët.

Në këto momente ka startuar finalja e cila po luhet në stadiumin “Air Albania”, mes Romës dhe Feyenoord.

Dy trajnerët kanë zgjedhur të luajnë me këtë formacion:

Roma: Rui Patricio, Karsdrop, Mancini, Ibanez, Smalling, Zaleëski, Zaniolo, Pellegrini, Cristante, Mkhitaryan, Abraham

Feyenoord: Bijloë, Malacia, Senesi, Trauner, Geertruida, Til, Aursnes, Kokcu, Sinisterra, Dessers, Nelson

Pas