Aktualitet

VIDEO/”Milva njësh për të ngrënë”, Rama për pica në Krujë: Unë dua 12-tën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:18 - 27/03/21 |
Opi Nion

Pasi mbaroi prezantimin e kandidatëve në qytetin e Krujës kryeministri Edi Rama është ndalur në një piceri.

Bëhet me dije se më herët gjatë takimeve pronari u shpreh se nuk kishte shumë xhiro dhe se puna kishte rënë. I shoqëruar nga Milva Ekonomi dhe Eglantina Gjermeni, Rama nuk harroi batutat kur erdhi puna te pica që do të zgjidhte.

“Pica numër 12 (nr. i PS-së në fletën e votimit) është primavera, ta marrim një primavera meqë është 12-ta? Milvën e ke me këmbë të mbarë se për të ngrënë është njësh. Eglantina njësh për të mos ngrënë”.

 

Pas