Life Style

Video/Melania e refuzon sërish dorën e Donald Trump, përpara kamerave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:43 - 18/08/20 |
Opi Nion

Kjo nuk është  hera e parë që ndodh dhe zonja e parë e Amerikës, e ka refzuar sërish dorën e bashkëshortit të saj.

Kjo video tregon se si Melania Trump, largon dorën e Donald Trump, ndërsa të dy janë duke zbritur shkallët e avionit bashku me djalin e tyre Barron, pasi janë kthyer nga New Jersey.

Gjithçka ndodh para telekamerave dhe shtypit. Presidenti 74-vjeçar bën një tentativë të dytë, por sërish pa sukses./Opinion.al

 

Pas