Politikë

Video/Me shishe birre në dorë, Kryemadhi këndon dhe kërcen me “Hajredin Pashën”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 27/12/21 |
Opi Nion

Pas një periudhe të gjatë heshtjeje mediatike që shoqëroi zgjedhjet e këtij viti, kryetarja e LSI është kthyer sërish në vëmendje. Fillimisht me çështjen e inceneratorëve pas arrestimit të Lefter Kokës dhe së fundi, në një festë me mbështetësit e LSI.

Në një video që ka nisur të qarkullojë në media, Kryemadhi shihet ndërsa është ngjitur në skenë së bashku me këngëtaren Aurela GAçe, dhe me birrë në dorë këndon dhe kërcen këngën e Hajredin Pashës./Opinion.al

Pas