Bota

VIDEO/ Me një spektakël fishekzjarresh, Viti i Ri mbërrin në Zelandën e Re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 31/12/20 |
Doriana Çepunaj

Zelanda e Re është vendi që ka pritur i pari Vitin e Ri 2021. Siç shihet edhe nga pamjet në Auckland, kryeqytetin e Zelandës së Re miliona fishekzjarrë kanë ndriçuar qiellin, mes atmosferës së bukur dhe urimeve për një vit të mbarë.

Zelanda e Re e ka pritur vitin 2020 në orën 12:00 me atë shqiptare./Opinion.al

Pas