Bota

VIDEO/ Me dy fëmijë në makinë, nëna e dehur përplaset me karburantin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:11 - 05/07/21 |
Opi Nion

Një video tronditëse është bërë virale në rrjet teksa tregohet momenti kur një nënë e re me dy fëmijët e saj në sedljen e pasme të makinës, është përplasur me një pikë karburanti.

Sipas mediave të huaja Isabel Zepeda nga Kalifornia, 23-vjeçe ishte duke drejtuar makinën në gjendje të dehur kur ndodhi aksidenti.

Siç shihet edhe nga pamjet, ajo del nga rruga dhe përplaset me pompat e karburantit, duke shkaktuar më pas një zjarr të madh.

Bëhet me dije se nga aksidenti i ndodhur nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme material, teksa e reja është ndaluar nga policia dhe tanimë, gjykata do të vendosë për fatin e saj./Opinion.al

Pas