Aktualitet

VIDEO/ Mbërrin Viti i Ri në Zelandën e Re, spektakël fishekzjarreshBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 31/12/22 |
Opi Nion

Zelanda e Re është vendi që ka pritur i pari Vitin e Ri 2023. Siç shihet edhe nga pamjet në Auckland, kryeqytetin e Zelandës së Re miliona fishekzjarrë kanë ndriçuar qiellin, mes atmosferës së bukur dhe urimeve për një vit të mbarë.

Zelanda e Re e ka pritur vitin 2020 në orën 12:00 me atë shqiptare./Opinion.al

 

Pas