InstaBIZ

Video/ Martohet Mc Kresha, dalin pamjet e para nga dasma


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:56 - 15/12/19 |
Geljano Fataj

Kur shumë po prisnin që MC Kresha të bënte zyrtare lidhjen e tij, reperi martohet.

Ai i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me bukuroshen Erzina Shehu në një ceremoni private dhe të veçantë në Prishtinë.

Mc Kresha është përfolur prej kohësh që është në një lidhje, por nuk ka pasur asnjë konfirmim nga ana e tij!/ Opinion.al

Pas