Kronikë

Video/Makina përplaset me urbanin, dërgohet në spital drejtuesja e mjetitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 26/11/22 |
Opi Nion

Një makinë është përplasur me urbanin e linjës “Kombinat –Kinostudio” këtë të shtunë në Tiranë, ndërsa drejtuesja e mjetit është lënduar. Ngjarja ka ndodhur në  orën 19:45 në zonën e kombinatit, ndërsa janë ende të paqarta rrethanat në të cilat mjeti ka goditururbanin në pjesën e pasme. SI pasojë e goditjes së fortë, drejtuesja e mjetit është lënduar  dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore./Opinion.al

Pas