Aktualitet

Video/Makina luksoze dhe fishekzjarre, shqiptarët në Londër festojnë 28 Nëntorin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:39 - 28/11/21 |
Opi Nion

Nën thirrjet kuq e zi dhe me flamujt shqiptarë në duar, një grup shqiptarësh kanë thirrur dhe festuar në rrugët e Londrës ditën e Pavarësisë. Sikurse shihet në pamjet ata kanë hedhur fishekzjarre, shoqëruar nga boritë e makinave luksoze, që nga Ferrari tek Audi R8./Opinion.al

Pas