Aktualitet

Video/Makina humb kontrollin dhe përmbyset në rrugëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:56 - 17/11/21 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, ku një automjet ka përfunduar duke u përmbytur në rrugë. Siç mund të shihni në videon e siguruar nga Opinion.al, automjeti tip “Golf” ndodhet në mes të rrugës me goma në ajër.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën e “Dibrës”, pranë QSUT-së në Tiranë.

Paraprakisht bëhet se ditur se një makinë tip “Golf5 Plus” është përplasur nga mbrapa nga një tjetër automjet tip “Volkswagen Beetle” dhe për pasojë ka humbur kontrollin duke u përmbysur në rrugë.

Ende nuk ka informacion rreth gjendjes shëndetësore të personave të përfshirë në aksident.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

 

Pas