Life Style

Video/ Makina “fluturon” në ajër pas përplasjes dhe “parkohet”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 13/01/22 |
Opi Nion

Janë bërë virale pamjet e një aksidenti në Kinë. Drejtuesi i mjetit humbi kontrollin dhe makina e tij u ngrit në ajër, kaloi mbi tre mjete të  parkuara dhe u ul në një vend të bosh mes dy të tjerëve.

Skena është regjistruar nga një kamera sigurie nga një dyqan lokal. Ngjarja ka ndodhur më 9 janar në një bulevard qendror në Pekin.

Shoferi u plagos lehtë, por të paktën tre makina u shkatërruan dhe dy të tjera u dëmtuan rëndë. Makina u ul në atë mënyrë në parkingun e zbrazët, sa që imazhi përfundimtar nuk mund të tregonte se si ndodhi aksidenti.

Policia dhe pronarët e makinave të dëmtuara iu desh të shikonin pamjet nga kamerat e sigurisë për të kuptuar se çfarë kishte ndodhur.

Pas