Aktualitet

Video/ Makina del nga rruga përfundon në trotuar në sheshin Skenderbej


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 05/07/16 |
b.f

Makina del nga rruga mëngjesin e sotëm mu në zemët të kryeqytetit.

Shoferi ka humbur drejtimin e mjetit dhe ka përfunduar mbi trotuar në sheshin Skenderbej, duke thyer disa pemë dekoruese.

Mësohet se ky aksident nuk ka pasur të lënduar, ndërsa policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të sqaruar rrethanat e këtij aksidenti.

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas