Aktualitet

Video/ Madona në skenë, shpërthen në lotë për viktimat e Parisit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:00 - 16/11/15 |
b.f

Duan të na bëjnë të heshtim. por nuk do t’i lejojmë. Nga skena e Stokholmit ku ndodhej në koncert Madonna ka bërë dje një ndërhyrje të gjatë për ngjarjet e Parisit, duke lkotuar për viktimat. Ajo tha , se koncerti i saj ishte një dedikim për viktimat dhe këndoi ‘La ie en rose’, të Edith Piaf.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas