Sport

Video/ Lionel Messi kryen stërvitjen e parë me PSG


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:47 - 12/08/21 |
Opi Nion

Lionel Messi nuk ka humbur kohë. Pas firmosje së kontratës, argjentinasi ka kryer stërvitjen e parë me Paris Saint-Germain. Kjo është hera e parë që Messi shfaqet duke u stërvitur me një fanellë tjetër dhe jo me atë të Barcelonës.

Ai sot ka nisur zyrtarisht përgatitjet për sezonin e ri pasi fitoi “Copa America” me Argjentinën.

Në Paris janë shumë entuziastë për afrimin e Messit, teksa argjentinasi është shprehur se objektivi i tij është fitorja e Champions League me PSG./Opinion.al

Pas