-Jetë dhe Stil

Video/ “Lindin trinjakët” e veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:09 - 08/11/16 |
root

Këto bebe që do shikoni në këtë video janë ndryshe nga të tjerat. Ato duken sikur kanë dalë nga filmi i njohur “Avatar”, i regjisorit James Cameron.

Ato sigurisht që nuk janë të vërteta dhe videoja është publikuar nga Instagrami i kompanisë që i ka prodhuar. Kukullat e quajtua Na’vi i kanë bërë të gjithë konfuzë sepse duken pothuajse reale.

Një nga prodhueset e kukullave, në video i shtrëngon gojën njërës prej tyre duke treguar se sa të vërteta duken.

Në video, gruaja tregon dhe bishtat e kukullave, ku në film ishin çelësi për komunikimin ndërmjet specieve dhe ndryshonin ngjyrë për të treguar gjendjet e humorit të tyre.

Kukullat janë prodhuar nga kompania spanjolle Babyclon, e cila krijon bebe silikoni dhe çmimi i njërës prej tyre shkon në rreth 800 euro.

Pas