InstaBIZ

Video/ Kylie dhe Travis ruajnë marrëdhëniet miqësore edhe pas ndarjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:06 - 18/10/19 |
xhu lia

Ndonëse aktualisht çifti i njohur i showbizit Kylie Jenner dhe Travis Scott janë ndarë ata tregojnë se marrëdhënia mes tyre ka mbetur tejet miqësore dhe shkak për këtë është bërë e vogla Stormi.

Në një video të publikuar nga Kylie, e vogla shfaqet duket kërcyer dhe dëgjuar një këngë të kënduar prej saj.

Por Stormi në pak çaste ka kërkuar që i ati të këndojë. Gjatë këtyre momenteve, e vogla ka kërcyer duke qeshur së bashku me Kylie-n. “Vajza e babit,”-ka shkruar personazhi i njohur televiziv Jenner.

Nuk është hera e parë që Kylie publikon momente me të voglën ku bën protagonist ish-partnerin e saj pas ndarjes./Opinion.al/

 

 

View this post on Instagram

 

daddy’s girl ???

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Pas