Kronikë

Video/Ky është vendi ku u ekzekutua ish-polici në Kurbin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:05 - 01/11/21 |
Opi Nion

Këto janë pamjet që vijnë nga vendi ku ndodhi atentati mëngjesin e sotëm në qytetin e Laçit, ku mbeti i varë ish-polici Xhelal Reçi.

Sikurse shihet dhe në videon e siguruar nga Klan News, policia ka rrethuar zonën dhe po mbledh provat për zbardhjen e ngjarjes.

Atentati ka ndodhur në një zonë të banuar dhe të monitoruar nga kamerat, të cilat mund të ndihmojnë hetuesit për zbardhjen e krimit të rëndë.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur grupe të FNSH-së  që kanë rrethuar zonën, si dhe janë ngritur pika kontrolli, me qëllim kapjen e autorit./Opinion.al

Pas